Karta trenera Pokémon Go

GO-TCHA CLASSIC

Stara Go-tcha w nowym wydaniu

Miniaturka opaski Go-tcha Classic

Go-tcha, ponadczasowy KLASYK

Nasza najlepiej sprzedająca się oryginalna Go-tcha do Pokémon Go przeszła metamorfozę! Teraz z większym kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 0,96 cala, Go-tcha Classic jest niezbędnym akcesorium dla łowców Pokémonów!

Graj w Pokémon Go w ruchu, nie patrząc na smartfona, po prostu uruchom aplikację na telefonie w tle i dotknij ekranu Go-tcha Classic, gdy powiadomi Cię o Pokémonach i PokéStopach.

Go-tcha Classic zapewnia kolorowe animowane alerty na ekranie i informacje wibracyjne, gdy Pokémon i PokéStops są w pobliżu lub zostaną złapane oraz zebrane przedmioty. Wybierz „automatyczne złapanie”, a nawet nie musisz odpowiadać - Go-tcha Classic złapie Pokémony i zbierze dla Ciebie przedmioty z PokéStopów. Dzięki akumulatorowi wystarczy podłączyć kabel ładowarki magnetycznej i podłączyć do dowolnego portu ładowarki USB.


CECHY:

WYMAGANIA:

Kompatybilny z telefonami iPhone z zainstalowaną wersją iOS Ver. 12 i wyższą.

Zgodny z urządzeniami z Androidem posiadającymi 2 GB pamięci RAM lub więcej, Bluetooth Smart (Bluetooth w wersji 4.0 lub nowszej) i Android Ver. 5.0 i wyższą.


ZESTAW ZAWIERA:

Często zadawane pytania

Zakup

Go-tcha Classic można zakupić bezpośrednio u oficjalnego dystrybutora urządzeń Go-tcha w Polsce - firmy HOLANDPOLAND.

Użytkowanie

Aby włączyć funkcję ‘Auto-catch’ , naciśnij przycisk Go-tcha aż zostanie wybrana opcja ‘Auto-catch ON’.

Gdy masz włączoną funkcję Auto Catch:

  • Go-tcha Classic będzie wibrować i wyświetli animację ukazującą pomyślne/niepomyślne złapanie.
  • Go-tcha Classic będzie wibrować i wyświetli animację ukazującą pomyślne/niepomyślne zebranie przedmiotów oraz ile przedmiotów zostało zebranych w Pokéstop.

 

Go-tcha Classic ładuje się za pomocą magnetycznego kabla USB. Wystarczy wyjąć urządzenie Go-tcha Classic z opaski na nadgarstek, podłączyć kabel magnetyczny, a drugi koniec podłączyć do źródła zasilania USB. Kabel połączy się tylko w jedną stronę - poczujesz magnesy wskazujące prawidłową orientację podczas ustawiania złącza. Po całkowitym naładowaniu baterii po prostu włóż Go-tcha Classic do bransoletki. Pełne ładowanie trwa około 1 godziny i wystarcza do 12 godzin przy ciągłym użytkowaniu. Czas czuwania wynosi około 48 godzin.
 
Proszę pamiętać, że podczas ładowania urządzenia z laptopa/komputera, będą one musiały pozostać włączone w celu naładowania urządzenia.
 
Upewnij się, że port USB dostarcza energii nieprzerwanie. Pomimo, że Go-tcha Classic ładuje się przez port USB, nie jest ona widoczna jako urządzenie USB. Wiele urządzeń z trybem oszczędzania energii wyłączą zasilanie dla portu USB, gdy nie jest widoczne żadne urządzenie USB. Niektóre powerbanki również przestaną ładować, gdy nie jest widoczne żadne urządzenie USB.

Urządzenie wymaga smartfon zgodnego ze standardem Bluetooth low-energy i zainstalowanej aplikacji Pokémon Go.
Kompatybilny z telefonami iPhone z zainstalowaną wersją iOS Ver. 12 i wyższą.
Zgodny z urządzeniami z Androidem posiadającymi 2 GB pamięci RAM lub więcej, Bluetooth Smart (Bluetooth w wersji 4.0 lub nowszej) i Android Ver. 5.0 i wyższą.

Cechy

Go-tcha Classic jest zaprojektowana z myślą o aktualizacjach. Aplikację będzie można pobrać ze sklepu z aplikacjami Apple/Android (wkrótce dostępne).

Nie, Go-tcha Classic nie posiada funkcji zegara.

Nie, Go-tcha Classic nie jest wodoodporna.

Nie, Go-tcha Classic nie posiada wbudowanego pedometru.

Aplikacja Mobilna

Nie. Go-tcha Classic nie wymaga osobnej aplikacji do działania z Pokémon GO. Aplikacja Go-tcha Classic jest używana do aktualizacji oprogramowania Go-tcha Classic i do sprawdzenia statystyk.

Aplikacja Go-tcha Classic jest już dostępna w sklepie z aplikacjami Apple:
https://apps.apple.com/app/id1600079588

Aplikacja Go-tcha Classic obecnie czeka na zatwierdzenie na Android. Po jej zatwierdzeniu będzie ją można pobrać ze sklepu z aplikacjami na Android.

Manual

Co jest w zestawie?

Zestaw Go-tcha Classic zawiera: