Odkrywaj więcej!

Go-tcha Ranger wibruje i wyświetla na ekranie animowane powiadomienia, gdy Pokémony i PokéStopy są blisko, zostają złapane, a przedmioty są zbierane.

Wybierz opcje automatycznego łapania "auto-catch" i nie musisz nawet reagować - Go-tcha Ranger złapie Pokémony i zbierze przedmioty z PokéStopu za Ciebie. Możesz wybrać, co chcesz automatycznie przechwycić.

Zaprojektowany dla prawdziwego gracza Pokémon Go - wbudowana bateria w Go-tcha Ranger naprawdę dodaje mocy. Przy pojemności 1200 mAh jest wystarczająco dużo dodatkowej energii, aby zasilić twój smartfon - dodając godziny w terenie z grą.

Go-tcha Ranger jest kompaktowy, stylowy i funkcjonalny - wystarczy przypiąć go do paska, torby czy plecaka. Dzięki wbudowanej latarce LED i wbudowanemu kompasowi jesteś gotowy na wszystko.

Jak tego używać?

Pobierz Podręcznik Go-tcha Ranger, który zawiera instrukcje dotyczące podłączania urządzenia Go-tcha Ranger i wyjaśnia ekrany animacji. Wybierz opcję automatycznego przechwytywania Pokémonów i zbierania przedmiotów z Pokéstopów, włączania / wyłączania wibracji i innych.
Cechy:

Wymagania

Zakup

Go-tcha Ranger można zakupić bezpośrednio u oficjalnego dystrybutora Go-tcha w Polsce - firmy HOLANDPOLAND.

Co jest w zestawie?

Zestaw Go-tcha Ranger zawiera: